Young Professionals

szkolenia dla dzieci i młodzieży

KIDS FOR FUTURE

STRONA GŁÓWNA       O NAS       SZKOLENIA       FAST TRAINING       TRENERZY       ZAPISY       BLOG      KONTAKT

 
 


Specjalnie z myślą o Was - ambitnych młodych ludziach: studentach i absolwentach - przygotowaliśmy program wartościowych szkoleń. Naszym celem jest zwiększenie waszych szans na zdobycie wymarzonej pracy.


Dzięki tym szkoleniom wreszcie nabędziecie praktyczne umiejętności, a poziom waszych kompetencji zawodowych wzrośnie w niezwykle szybkim tempie.


Nastawiamy się na rozwój nie tylko waszej wiedzy, ale także umiejętności i postaw, a to właśnie one ostatecznie decydują o powodzeniu.


Nad jakością naszych warsztatów szkoleniowych czuwa doskonale przygotowana kadra. Certyfikowani trenerzy biznesu, z pokaźnym dorobkiem zawodowym, niebanalnym doświadczeniem i osobowością. Będzie dynamicznie, ciekawie, inspirująco. Ci ludzie odkryją wasz potencjał, zmotywują Was zdobywania szczytów i podzielą się swoim biznesowym know-how. 


Szkolenia skierowane są dla tych, którzy rzeczywiście chcą czegoś nauczyć. Grupy warsztatowe nie przekraczają 15 osób, czas upływa głownie na ćwiczeniach, grach, symulacjach, multimedialnych prezentacjach i burzliwych dyskusjach.

 

„Wśród kandydatów poszukujemy osób z dobrymi wynikami i ciekawymi osiągniciami podczas studiów. Ważne dla nas są także kompetencje miękkie studentów, takie jak np. komunikatywność, kreatywność i umiejętność pracy zespołowej, które bardzo liczą się w dynamicznym i wymagającym zaangażowania środowisku pracy - tłumaczy Anna Wożniak, Menadżer ds. Rekrutacji w EY”

© TRAIN FOR FUTURE

freedigitalphotos.net

Aktualności:

SZYBKIE SZKOLENIE!

Chcesz odnieść sukces? Marzysz o znalezieniu dobrej pracy? Zależy Ci na podniesieniu swoich kwalifikacji? Chcesz się wyróżnić i zwiększyć swoje szanse na rynku?

A może Potrzebujesz wzbogacić swoje CV, nauczyć się praktycznych umiejętności i czuć w środowisku biznesowym jak ryba w wodzie?

Jeśli na większość z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, zostań na naszej stronie.

Przystępne ceny

(już od 199 zł)

Dobrą lokalizację (łatwy dojazd, ścisłe centrum)

Zniżka za znajomego

(10% za przyprowadzoną osobę)

Certyfikat z wypisem trenowanych umiejętności

Bardzo łatwa

procedura zapisów

Nowe, ciekawe znajomości

(sieci kontaktów)

Wygodne terminy szkoleń (głównie weekendy)

Profesjonalnych trenerów biznesu

Aby sprostać waszym wymaganiom, zachciankom i potrzebom gwarantujemy też:

Nabór na szkolenie

 

październik/listopad 2014

499 zł za 16h

Jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej?

4h - 199zł

31.05.2014

7-8.06.2014

- 40%

Szkolenia dla dorosłych
AKTUALNOŚCI:
Zapisy na szkolenie Kompetencje komunikacyjne i autoprezentacjatekompetencje_komunikacyjne_i_autoprezentacja.htmlshapeimage_24_link_0